Тут бачу, там не хочу.

2024-03-13 12:43 У першому таймі матчу "Динамо" - "Зоря", Романов із 5-ти метрів, не побачив як Б.Токар просто ... Тут бачу, там не хочу.

У першому таймі матчу "Динамо" - "Зоря", Романов із 5-ти метрів, не побачив як Б.Токар просто спіймав м'яч руками за метр від штрафного майданчика.

Тимчик пробив по воротах, а Токар повернувшись боком, поставив заслін руками.

Після чого м'яч просто падає під ноги Б. Токару.

Небачити цього Романов не міг, адже він був за 5 метрів від епізоду.

Просто незахотів він цього бачити, рахунок 0-0, а штрафний практично з лінії штрафного майданчика штука небезпечна. При цьому він з 30-ти метрів побачив руку Попова, якій, як мені здається, не було. Картку Шепелєву за гру плечем у плече, картку Шапаренка за підкат у м'яч, а гравцям "Зорі" дозволяв бити ліктями в потилицю (М.Волошина як мінімум 1 раз на 1 таймі та 1 у другому і обидва рази навіть не свиснув), за поштовхи у спину і удари по ногах промовчимо. У підсумку у "Динамо" 2 жовті та Шепелєв пропускає наступний тур, а у "Зорі" 0 карток і вони "рожеві та пухнасті", як і всі суперники "Динамо".

13.03.2024, 12:43