Топ-10 блогеров:
Нет
  • Достижения:
    • Прокомментировал новость → Олег Кузнєцов: «Динамо» програло чемпіонат восени»

Є багато думок, що Динамо програло чемпіонат взимку чи восени. Або навіть на початку, чи навіть до початку чемпіонату!
      Пропоную свіжий погляд: Динамо програло чемпіонат упродовж чемпіонату!
      Наче цілком логічна історія виходить

13.05.2024, 18:11
    • Прокомментировал матч → Кривбасс - Полесье

Ну, що ж. Динамо - срібло УПЛ

13.05.2024, 17:18
    • Прокомментировал пост → Ну, что ж. Мы проиграли.

Так

12.05.2024, 01:44
    • Прокомментировал новость → «Шахтар» — «Динамо» — 1:0. Післяматчева прес-конференція. Шовковський: «Будь-яка поразка — це не кінець» (ВІДЕО)

Загалом, зіграли непогано. В першому таймі забагато емоцій і метушні. Саме ці емоції завадили Шапаренку якісно вести гру своєї команди і не пробити з незручного кута, а зупинити м'яч і увімкнути футбольний інтелект. Як мінімум можна було б розраховати на нічию. Це моя думка.
      Але головна проблема, що гру особливо немає ким підсилювати і тут вже треба буде думати влітку, що з цим робити

11.05.2024, 22:07
    • Прокомментировал матч → Шахтер - Динамо

Просто тупо збивають темп і тягнуть час. Східноєвропейська Барселона :)

11.05.2024, 18:49

Гадаю, що потрібно зараз Динамо - це заспокоїти свої емоції і почати грати в швидкий футбол. Оборона Шахтаря м'яко кажучи не здається їх сильною стороною. Шанси є, але є відчуття, що емоції заважають робити правильний вибір в ситуаціях на полі

• Прокомментировал новость → После поражения «Шахтера U-19» от «Динамо U-19» Белик ударил 70-летнего Ищенко

Треба цю справу ескалювати в УАФ. Бидло має понести відповідальність за свої дії

10.05.2024, 22:20
    • Прокомментировал новость → Сантьяго Канисарес: «В финале Лиги чемпионов будет играть Куртуа, потому что он лучший в мире»

Звичайно, що буде грати Лунін. Ніякої загадки в тому, хто буде на воротах в Реалі, немає.
      Ну, як мінімум, для тих, хто дивився чвертьфінали та півфінали Реалу точно

09.05.2024, 22:15
    • Прокомментировал новость → 27-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Колос» — 5:0. Огляд матчу, статистика

І знову працює "мотиваційна промова" Шовковського в перерві матчу :)
      Всіх з перемогою!

05.05.2024, 17:25
    • Прокомментировал матч → Жирона - Барселона

20-й гол Артема, красень!

04.05.2024, 19:39
    • Прокомментировал матч → Боруссия Д - ПСЖ

Матч змарнованих моментів. В першому таймі Дортмунд був на голову кращий, тому перемога, загалом, закономірна. Париж наче і прокинувся в другому, але так і не спромігся забити бодай один. Добре закрили Мбаппе, хоча в кінці другого тайму він навіть виконав передачу в стилі Мессі, не інакше. Загалом, інтрига на другий матч присутня і це чудово. Тільки парижанам у відповіді треба починати не тільки просто бігати по полю, але й грати в командну гру з першого тайму, тоді якісь шанси будуть

02.05.2024, 00:06