• 3

Перший крок зроблен

betelgeuze1948 Василь Дудник (betelgeuze1948)

22.03.2024, 10:35

Рахунок на табло на нашу користь, але скільки нервів спалили вболівальниками наші, з дозволу сказати, кращі футболісти , підрахувати складно. Кожен вболівальник реагував на те, що відбувається з властивою тільки йому, устроєм психіки. Упевнений, одні просто терпіли і чекали голів наших, бо щиро вірили в зірку Реброва, інші мало не по стелі бігали від 80 хвилин матчу, де не було навіть видно за рахунок чого ми переможемо.

Читать полностью →

• 2

Очікувані зміни в таблиці почались

04.03.2024, 09:37

Минуло всього два тури нового сезону, а , а ситуація у футбольній таблиці стає більше схожою на реальний рівень команд. Ті, пробачте за грубість, вискочки, що після першої половини чемпіонату були на перших ролях, почали втрачати очки і як наслідок, позиції в таблиці. І це не дивно, адже в принципі будь-яка команда може перемогти навіть лідера, але пройти всю дистанцію чемпіонату без втрат складно, якщо нездійсненно.

• 29

Чому правила футболу не виконуються в Динамо?

27.02.2024, 12:19

Кияни перемогли в матчі нового сезону харків"ян доволі спокійно та ще з рахунком , що був у першому матчі. Інакше не могло статися, бо футболісти розуміли, що треба грати на перемогу , докладаючи багато сил, , бо золоті медалі за емблему не дають . А ось закляті друзі вчора втратили очки і це повинно додати настрою на чергову гру киян з Чорноморцем.

• 10

Яка крапка буде поставлена сьогодні?

17.02.2024, 08:20

Як я вчора зрозумів, все ж таки тією жирною крапкою, що мають кияни поставити в цьому підготовчому періоді, повинен бути матч із Шерифом. Для самого СаШо це не просто рядовий матч, це й спогади минулих років і ті нахабні висловлювання футболістів Шеріфа, які відразу всіх киян перевели в стан сильного збудження і досі не відпускають .

• 2

На горизонті початок чемпіонату, а питань ще багато

14.02.2024, 07:58

Знову кияни грали два дні поспіль і знову натужно, що звичайно, зрозуміло. Але, що залишилося за зачиненими дверима, тобто думки штабу і його керівника , мало зрозумілі, і це очевидно. До початку чемпіонату залишилося всього 11 діб, але тільки вчора ми змогли побачити щось схоже на основу. А склад, який навіть колись грав разом, знову потрібно награвати, насичувати новими ідеями тренера і доводити до автоматизму всі дії.

• 5

Нічия, яка краще ніж перемога

10.02.2024, 08:10

Вчора Динамо зіграло з рахунком 1-1 , але сама гра , точніше, те , що відбувалося на полі, сподобалось. Нарешті, команда грала з суперником, який бажав перемогти киян, а Динамо бажало перемогти теж. На мій погляд, незважаючи на нічийний рахунок , ця гра більш корисна, ніж перемога над Пахтакором та Лієпаєю з великим рахунком.

• 22

Бач у корінь!

03.02.2024, 10:07

Чергова поразка...  Але, по-перше, до Шовковського у мене нема питань,  і не тому, що симпатизую  йому  як футболісту, він робить  тільки те, що знає ,  граючи воротарем. Щоб бути тренером справжнім   треба  багато ще чому навчитися.  Тому  чекати від нього революційних рішень , що  приведе до поліпшення  гри Динамо не варто.

• 4

0...1...5 ! цікаво , що це за прогресія

31.01.2024, 08:40

Після двох поразок Динамо, нарешті третя гра Динамо з Пахтакором порадувала та ще як. Розумію, що Пахтакор зовсім не той, що пам"ять тримає з минулого , але і Динамо теж змінилося. Тому дуже приємно дивитись на гру улюблених футболістів, коли вони перемагають. Немає значення, що то за матч - офіційний, або товариський, головне перемога.

• 9

Поразки повинні вчити

30.01.2024, 10:24

І друга гра Динамо не порадувала. Хоча той факт, що гол забили трохи підсолоджує гіркоту чергової поразки. Коментатор розривався, пояснюючи, що ноги у футболістів ще не можуть реагувати нормально після навантажень і коли розпочнуться офіційні ігри Динамо покаже себе. Важко сперечатися з ним, адже він точно поруч із командою та перед його очима весь процес тренувань.

• 27

Сподівання не виправдались

27.01.2024, 09:16

Час летить з величезною швидкістю... місяці, немов хвилини, дні-як секунди, та життя як перегорнута сторінка книги пролітає... Начебто вчора закінчилися матчі чемпіонату УПЛ за участю Динамо, а вже наразі нас пригощають матчами підготовчого періоду. І перший уже глянули. Якщо чесно і відверто результат матчу несподіваний, точніше не його результат, а сама поведінка футболістів у синій формі.