Я не Месінг, але був впевнений, що «Тоттенхем» вийде в фінал Ліги чемпіонів

2019-05-09 00:47 Констатація факту Я не провісник, типу Вольфа Месінга, або Едгара Кейсі. Але з початком другого тайму ... Я не Месінг, але був впевнений, що «Тоттенхем» вийде в фінал Ліги чемпіонів

Констатація факту

Я не провісник, типу Вольфа Месінга, або Едгара Кейсі. Але з початком другого тайму півфіналу «Аякс» - «Тоттенхем» в мою підсвідомість закрались смутні сумніви щодо позитивного підсумку для господарів поля. Так, неначе вони й вели більш, ніж впевнено – 2:0, а якщо додати перший матч в Лондоні – то взагалі 3:0.

Та й глорив я за «аяксидів», бо вони закохали мене в свою гру на попередніх етапах. Але по статистиці «Аякс» в плей-офф на своєму полі не перемагав. З «Юве» зіграв – 1:1, «Реалу» взагалі програв – 1:2. Хоча, навіть не в статистиці справа. Я був впевнений, що на другий тайм «божі сини» вийдуть занадто розслабленими, повні впевненості, що піймали футбольного Бога за бороду, і перебуваючи думками на «Ванда Метрополітано» в Мадриді на фіналі з «Ліверпулом». До того ж, англійські клуби завжди борються до фінального свистку, і «Тотенхем» тут не виключення. Що «шпори» і довели на 60-ій хвилині – 2:2!

Подальші події на полі тільки добавляли мені впевненості, що лігочемпіонівська Фортуна готує всім прихильникам гри мільйонів бомбезну розв’язку. Коли Зієш вперше змарнував чудову нагоду знову вивести «Аякс» вперед, пославши м’яч впритул зі стійкою воріт – я ще розмірковував, що господарі поля, можливо, й зможуть довести матч до потрібного їм фіналу. Але коли «шпори» буквально винесли м’яч з лінії свої воріт, а потім той же Зієш влучив в штангу – я вже не сумнівався, що фінал поточної Ліги чемпіонів буде суто англійським. Було зрозуміло – Фортуна відвернулася від «Аяксу».

Льоренте головою послав м’яч в перекладину, а Вертонген на добиванні не зміг спрямувати кулястого за лінію воріт, бо на заваді стали хлопці Еріка тен Хага? Значить, ще не прийшов час для тріумфу «шпор». Опа, Зієш на 90+4 хвилині вкотре не зміг розставити всі крапки над «і». Потрібно почекати, ось-ось настане момент істини.

І він НАСТАВ! Деле Аллі – Лукас Моура – і є хет-трик з неймовірним камбеком - 3:2!!! Я не вирів своїм очам, і вже вкотре розумів, що потрібно довіряти своїй інтуїції. Що з «Ліверпулом» вона мене не підвела, що з «Тоттенхемом». Ліга чемпіонів продовжує дарити радість. До речі, «Ліверпуль» вийшов в третій євро кубковий фінал за чотири сезони. Що там кажуть в народі – Бог любить троїцю? Чи вдасться Юргену Клоппу, нарешті, привести «Ліверпуль», до євро тріумфу? Адже суперник в фіналі Ліги чемпіонів достойний. До речі, все йде до того, що в цьогорічних євро кубках ми станемо свідками суто англійських фінальних розбірок.

09.05.2019, 00:47