Активность пользователя Egoshua69

Egoshua69
 • Имя: Георгий
 • Любимые клубы: Динамо Киев
 • Сайт: Динамо от Шурика
 • Зарегистрирован: 21.03.2009 00:26
 • Последний визит: 08.07.2018 17:46
 • Карма: 55409
 • О себе:
  Egoshua69@mail.ru
 • Прокомментировал пост → Цикл репортажів та роздумів на тему "Матча Смерті" або спорт поза політикою Динамо Киев от Шурика

  Я писав тільки про архіви? Чи також про життєві приклади також? А може я писав ще і про систему образів, прикладів, фактів, що формували моє відношення і алгорим оціночних суджень в продовж мого життя, тобто мою мораль? Однак ви, як нач итана на інтернет сенсаціях епатажна і еіектна від себе і самовпевнена натура, почули тільки архіви :-)
  Думаю, це через те, що вам не довелось з ними мати справу
  Думаю, що ваше розуміння написаного стосується тільки вашого гучного "Скіф".
  Вам так це подобається :-)
  Мої друзі і знайомі з групи патріотів "Укрніж, або ніж воїну" з легкістю кують копії акінаків :-). Можу посприяти в формуванні вами завершеного і довершеного образу :-)
  Хочете?

  16.08.2018, 22:38
 • Прокомментировал пост → Цикл репортажів та роздумів на тему "Матча Смерті" або спорт поза політикою Динамо Киев от Шурика

  Шановний пане, я пишу з помилками з телефону, екран якого розбитий в хлам ще під новотошковським і докалічений в Маріку. Я ледь пораюсь з регістром і апострофами. Вибачте, новотошковське написав з малої :-)
  Суть вловили?.
  Думаю, що ні.

  16.08.2018, 22:30
 • Добавил пост → Цикл репортажів та роздумів на тему "Матча Смерті" або спорт поза політикою Динамо Киев от Шурика

  Цей цикл репортажів та статей покликаний відобразити ставлення більшості людей моєї епохи, людей мого кругу спілкування до подій, які відбулись під час оккупації Фашистами України і стосувались низки матчів, проведених командою Старт в оккупованому Києві , яка у своїй більшості складалась з гравців Динамо Київ.

  Читать полностью →

  16.08.2018, 21:32
 • Прокомментировал пост → Кому нужен миф о "Матче смерти" или В качестве эпилога.... Динамо Киев от Шурика

  Мій бідний, бідний Константине :-).
  Невже ви думали, що розмістив копіпаст давніх витяжок декількох слабоаргументованих і бездокументальних статейок замовних руйнівникв міфів іназвавши його від себе епілогом, ви поставили на цьому питанні хрест під власним прапором і власною думкою?
  Ні, мій нешановний і мій недосвічений друже :-).
  Ви показали тільки власну слабкість, відсутність власної роботи із свідками і документами, відсутність вміння визнавати факти іншої сторони, що були встановлені і на які ви закриваєте очі, невміння вести бесіду і полеміку, бо ви відчуваєте палке бажання егоїста і самолюбця бути єдиним і останнім в думці і, навіть, нехтування думки шановного Деві, з яким у мене ще до вашої появи давня полеміка з приводу описаних подій і який, на відмінність від вас, визнає, що одностайного висновку "'було-небуло" зробити сьогодні неможливо.
  Я знаю таких людей. Для них стакан завжди випитий наполовину. Для них тільки їх думка остання. Вони бачать тільки себе в футболі і тільки вони кричать - я. Це я зробив.
  Насправді, на тлі історії людства, вони мізерні, оскільки не вміють слухати і рахуватись.
  Власна переоцінка засліплює.
  Не хвилюйтесь. Повернусь із відпустки, протру вам очі :-). Напишу свій пролог :-)

  15.08.2018, 16:05
 • Прокомментировал новость → Ондржей Коларж: «Мы были лучше «Динамо». Нам просто не хватило результативности» Динамо Киев от Шурика

  Я б підсумував би так:
  Ви були краще тоді, коли Динамо сідало і дозволяло вам грати у свій футбол. Але коли Динамо вдавались дії на рівни можливостей його гравців, а також коли наші виконували стратегію тренера, тоді ви і сипались. У нас молода команда, що тільки будується, але, як ти правильно замітив, воротарю, рівень виконавської майстерності окремо взятих гравців - вищий ніж у вас.

  15.08.2018, 14:48
 • Прокомментировал новость → Иван Саввиди: «Хотел, чтобы «Спартак» был унижен на своем стадионе» Динамо Киев от Шурика

  Є версії, що це видозмінене від індоєвропейсько- ассирійсько - скифсьаого імені Сартак.

  15.08.2018, 11:57
 • Прокомментировал новость → Иван Саввиди: «Хотел, чтобы «Спартак» был унижен на своем стадионе» Динамо Киев от Шурика

  Спартак - фракійське ім'я.
  Латинню - Спартакус.

  15.08.2018, 11:53
 • Прокомментировал новость → На матче «Динамо» — «Славия» аншлага не будет? (ОБНОВЛЕНО) Динамо Киев от Шурика

  Ще тисяч десять за добу підтянуться. Будуть невикуплпні тисяч 10-15 тікптів.

  14.08.2018, 17:30
 • Прокомментировал пост → Украинский футбол в оккупации или Не "Стартом" единым.... Динамо Киев от Шурика

  Перед тим, як заробити мою повагу або увагу, напишіть щось краще за це "http://dynamo.kiev.ua/blog/48498-ballada-o-dinamo" в рифмованому виглядіі.
  Можливо я і почну з вами рахуватись.

  13.08.2018, 01:13
 • Прокомментировал пост → Украинский футбол в оккупации или Не "Стартом" единым.... Динамо Киев от Шурика

  По перше, я ні в кого і ніяких документів не просив, тому замість власної тези про "бляху" припиніть для прчатку БРЕХАТИ.
  По друге, я сам працював, фактично, з багатьма із тих матеріалів під час написання "Балади про Динамо", котрі згадує шановний пан Деві і який багато в чому зі мною погоджується тому ваша теза "власні думки" теж, м'яко кажучі, неправда.
  По третє, знову вимушений вас піймати на брехні через ваше твердження "ви доводите, що матч був". Покажіть мені ці слова, що я їх так само написав? Не покажете ,- їх нема. Там написано інше. Я писав про факти, які умисно опустили руйнівники міфів і наголошував на тому, з чим, доречі Деві погодився, що однозначної відповіді немає і тому щось стверджувати як в одному так і в іншому напрямку сьодні є профанацією. Оце і була головна думка
  Друга головна думка була (і це вам в силу чи то нестачі життєвого досвіду чи то через юнацький заппл несила визнати) про те, що є могили і таємниці, які ніколи не слід знищувати чи перекопувати. Наприклад туринська плащаниц, благодатний вогонь, та інше.
  Ну і наостанок, потріпалися, як з'ясовано, тут саме ви, аж три рази.
  Що до того, що мени пощастило, то ви, друже, дужк помиляєтесь і тут. Це була системна робота по підготовці до написання. Я ставив на мені зробити героїку про улюблений клуб.
  Можливо у вас коротка пам'ять, або це було ще років вісім тому і вас тут не було, тому ви це запам'ятоввли, але під час дискуссії, що тоді розгорнулась, пан Деві особисто визнав мою роботу видатною і вдалою, хоч дещо і виклав на власний погляд.
  Весь час роботи я мучив себе думкою, а чи був дійсно матч?
  І прийшов до висновку, що був турнир.
  Другим питанням стояло питання, а чи слід не писати про подвиг? І знов таки - я не зміг переконати себе в тому, що гравці не звитяжили, а просто йшли за течією, як усі. Усіх не стріляли. Стріляли обраних. Тому я і написав напівправдивий і напівепічний твір, оскільки не знайшов одностайної відповіді, а раз думки свідків і документи були суперечливі, то хто ви такий і хто я такий і хто взагалі такий має право стверджувати будь що категорично? Хто має право руйнувати? Відповідь я знайшов - той, кому потрібно було місце під стадіоном Старт і той, хто хотів здешевлення бренду і історії ДК .І нажаль це не Ахметов.
  Тому все інше ваше - також брехня.
  В той же час, з'ясувавши для себе неоднозначність і суперечливість фактів і спогадів, я зрозумів, що не можу написати кореспондентський публіцистичний обрис - статтю. Тому і написав поему, частково лишивги і старого міфу і частково описавши новий вектор і атмосферу, що оточувала події. Сьодні, володіючи ще більшою кількістю знань, я можливо, дещо б пом'якшив або завуальював, але не думаю, що слід це робити після написаного. З пісні слів...як кажуть.
  До того ж я вважаю ігри Старту подвигом і саме про це моя балада - про подвиг духу в безодні відчаю. Про натхнення на краю загибелі. Про те, що традиції дуже тяжко народжуються і ще трудніше виживають. Звичайно, що влада героїзувала їх за своєю потребою, але, як правильно вважав один з дописувачів - героями їх вважали і люди.
  Сьодні майже весь ресурс співає осанну за перемогу над шахтою і готовий цілувати дупу останньому гравцеві, а завтра ви вже сипете на гравців прокльонами бо не виправдали очікувань.
  Запам'яиайте просте правило цивілізованого світу - пам'ятникі не рушать. Міфи не знищують (хіба шо в американській передачі двох полудурків). Країни тримаються за екскалібури і за вампіров і, як мінімум, заробляють на цьому гроші, якщо не звеличують свою значимість у світі.
  Ось що я мав на меті вам донести як тоді так і зараз. Не нам з вами ламати те, що нам не належить і що не ми створювали. Право спростування навіть немає пан Деві, не кажучі вже про вас і Щербачова.
  Це право мають гравці Старту і теперішній коллектив Динамо, як спадкоємець разом з ІМС.
  А поки пам'ятник стоїть і спростування нема - ідіть до біса. Це кажу вам я, полковник, юрист, волонтер, ветеран. ІДІТЬ ДО БІСА, АБО РОБІТЬ І ВОЗІТЬ НОЖІ, ЯК Я, З ОДНОЮ НИРКОЮ - В АТО.
  Я НЕ ПИСАВ, ЩО БУВ МАТЧ. Я ПИСАВ, ЩО БУВ ПОДВИГ. ПОДВИГ СИЛИ І ДУХУ. ПОДВІГ ПАТРІОТИЗМА І РОЗУМІННЯ, ЩО ВОНИ ЗА ТАКІ І РОЗУМІННЯ ЩО СКАЖУТЬ ЛЮДИ.
  А чи вправі ви судити це? Ні, бо ви на тлі історії - ніхто. Ви, навіть, не грали в футбол профессійео, щоб тут робити висновки.

  13.08.2018, 01:05
 • Прокомментировал пост → Украинский футбол в оккупации или Не "Стартом" единым.... Динамо Киев от Шурика

  Безумовно, шановний авторе, змістовна, обширна та цікава стаття, але...:
  1. Хотілося б вашої думки, а не наритої на теренах інтернету у намаганні внести свій удар заступом в могилу минулого. Така собі статейка, навкшалт огляду чергового туру чемпіонату Білорусії з нальотом і шармом совкового підходу, притаманного статистичним оглядам радянських газет. І все було б добре, якби...., Дістаючи ці альтернативні ігри з минулого ви навели б нам кількість загиблих після цих ігор гравців, або їх соціальне і патріотичне значення крім, як розважити та відволікти від сірої буденності вояків вермахту і місцевих мешканців (цитую майже дослівно із скопіпащеного вами матеріалу :-).
  Ви ніколи не задавали собі питання про те, в чому полягає різниця між божим даром та яєшнею?
  В нагородних листах на загиблих гравців Старту від СРСР, які я бачив особисто і про які писав шановний Деві Аркадійович, якраз і було написано про соціальне і патріотичне значення перемог Старту що до підняття духу місцевого населення в опорі оккупаційній владі. Якось так...

  12.08.2018, 20:31
 • Прокомментировал пост → 3."Матч смерти". Событие было? Динамо Киев от Шурика

  Ось і з цим я теж в документах стикнувся. Саме це і маю на увазі, як звершення гравців, як їх суспільне значення для тих киян і для нас з вами. Саме це і не слід забувати.

  12.08.2018, 11:22
 • Прокомментировал пост → 3."Матч смерти". Событие было? Динамо Киев от Шурика

  Шановний оппоненте, вчать вас батьки, потім школа, а потім життя і люди. Це коли батьки і школа недовчили.а самоосвіта не в пріоритеті. А взагалі мене навчили, що коли не знаєш предмет, то в розмову лізти не слід.

  12.08.2018, 11:14
 • Прокомментировал пост → 3."Матч смерти". Событие было? Динамо Киев от Шурика

  Спочатку вивчіть історію подій а потім ще й розумілку треба мати, щоб порахувати з яких футболістів складалося Динамо і Старт. До того ж, один із головних ініціяторів створення команди Іосіф Кордік був палким уболівальником Динамо. І саме йому спала думка про його відродження на час окупації у Вигляді Старта. Ну не нагадувати ж німцям, що спортклуб Динамо і бренд Динамо то було НКВС і міліція :-)

  11.08.2018, 21:01
 • Прокомментировал пост → 3."Матч смерти". Событие было? Динамо Киев от Шурика

  Деві Аркадійовичу, як я вже сказав, протоколи допитвв Коротких відсутні. Так що про найдену світлину у формі НКВД і про те, що німці узнали де служив Коротких - це усього лише один із споминів про гіпотезу , або читай - версію підстав. І такими непідтвердженими документально фактами жонглює більшість руйнівників.
  А тепер помислимо логічно: оккупація, гестапо кожен день стріляє і вбиває пійманих підпільників, комуністів, коміссарів, комсомольців і т.д.
  Ви б тримали дома, навіть під паркетом, фото себе у формі НКВС??? :-)
  Я б закопав би п поліетилені в парку, або спалив би. При поверненні червоної армії НКВС не втратило б свій
  екземпляр і перевірило б кадровий архів :-).

  11.08.2018, 20:55
 • Прокомментировал пост → 3."Матч смерти". Событие было? Динамо Киев от Шурика

  Вас теж, пане Деві.. Але я зараз це виправлю, хоч давно не звертаю уваги на пустощі з плюсом - мінусом :-).
  Я маю власну думку і завжди її висловлюю незалежно від тенденцій :-)

  11.08.2018, 20:42
 • Прокомментировал пост → 3."Матч смерти". Событие было? Динамо Киев от Шурика

  Шановний пане Деаі, мій допис про Коротких було адресовано Андрію, а не Вам. Ви, безумовно, знаєте, кого закатували. Тому не слід було так близько брати на себе, бо допис йшов як лейтмотив до заяви зазначеного автора. Що ж до Вашого друга В.Щербачова, з яким я часто вітався на Оболоні біля стадіону, не можу сказати багато позитиву, нажаль, тому всі його "веселі промови " розглядаю скрізь призму гарячої підтримки ним одного всім відомого персонажа, який двічи зрадив рідному клубові. Спочатку з Спартаком, а потім і з Павелко. Тоді Щербачов порадив не звертати уваги на мої дописи стосоано даного зрадника і палко його підтримав, як і ініціативу видалити мене із дискуссії і з кола друзів даного пана. Тобто просто прибрали смітинку з ока на тлі словоблудства і марнославства, в якому купали цю істоту - зрадника на честь його другої зради Києву і Динамо. А ось тепер питання до Вас, пане Деві - хто, на вашу думку, той зрадник, якого так палко вітав із зрадою Динамо пан В. Щербачов і заохочував в своїх дописах до подальших активних дій в напрямку зради?

  11.08.2018, 20:39
 • Прокомментировал новость → Два ведущих игрока «Славии» рискуют пропустить ответный матч с «Динамо» Динамо Киев от Шурика

  Будуть, будуть грати. Йїндржиків вкид для ідіотів.

  11.08.2018, 14:39
 • Прокомментировал пост → 3."Матч смерти". Событие было? Динамо Киев от Шурика

  Також не слід забувати, що в підвалі на Короленка, перед тим як в таборі потім розстріляли чотирьох гравців на чолі з капітаном Трусевічем, до смерті закатували ще одного гравця. Катували по звірячому. Гестапівці. Проколювали шомполом, вирізали зірки і палили каленим металом і високовольтним струмом. Від болю не витримало серце. Він нічого не сказав. Протоколи допитів відсутні. За що катували? Прізвище гравця? Хтось мені скаже із вас??? :-) Можете не напрягатись. Я і так знаю. Хіба і це не подвиг?

  11.08.2018, 11:58
 • Прокомментировал пост → 3."Матч смерти". Событие было? Динамо Киев от Шурика

  Шановний Деві, а чи розповіли вам ваші співбесідники про те, що знімок було зроблено до гри, а не після неї?
  А не сказав вам пан Пристайко, що слова Гончаренка про те що вони спокійно розійшлись після матчу - відносились не до матчу с Флакельф а до останнього матчу з Рухом? :-)
  Недомовленості, неточності, суперечності - їх море я знайшов під час досліджень. Моя думка така - об,'єктивна і незаангажована людина на підставі наявних документів і свідчень не зможе сьогодні зробити одностайний висновок. Тому попросіть краще кого там зможете - повісити тпбличку про ігри на фаса д стадіону СТАРТ і не віддавати місце під забудівлю. Про це просять корінні кияни - мешканці оточуючих районів. Вони пишаються своїм парком і командою Динамо.

  11.08.2018, 11:45
1 2 3 4 ... 273 Loading...