Активность пользователя Andreas78

Andreas78
 • Имя: Андрій "Мерс"
 • Любимые клубы: Динамо Киев, Манчестер Сити
 • Зарегистрирован: 24.09.2012 18:05
 • Последний визит: 01.04.2019 23:14
 • Карма: 11293
 • О себе:
 • Прокомментировал новость → Игорь Коломойский назвал причину исчезновения «Днепра» Динамо Киев от Шурика

  Ну це вже настільки примітивно, що навіть не цікаво.
  До чого тут взагалі Гіркін, якщо війна почалась коли президентом був не те що не Порох, а навіть не Турчинов (в якості в.о.)?
  Твій чорт лисий дав команду на початок війни в Криму, коли на Банковій ще сидів Януковощ. Втім в грушній методичці про це ж не написано, тому для тебе це новина.
  Розумію. Скажи свому куратору, що прокол стався. Треба легенду переробляти.

  18.01.2020, 15:18
 • Прокомментировал новость → Игорь Коломойский назвал причину исчезновения «Днепра» Динамо Киев от Шурика

  Доброго ранку, кремлівський ботику.
  Як там погода в Ольгино? Чи може в Лахтіно?
  Я навіть не буду опровергати ту маячню, що ти написав, хоча можна взяти 2 дати: початок війни із московією і дату інавгурації Пороха, щоб розуміти що теза "Порошенко розв'язав війну" - це відрижка скабєєвої, яку ти радісно взяв в рота, пережував і тепер пропонуєш всім тим, хто не може скласти 2+2.
  Ніколи ще так близько Штірліц ще не був до провалу, але ти схоже чергову премію від ГУР МО РФ вже не отримаєш.

  18.01.2020, 09:46
 • Прокомментировал пост → Александру Усику исполнилось 33... Динамо Киев от Шурика

  Не наш він чемпіон, так само як і Василь Ломаченко. Не Українці вони - малороси, нажаль.
  Я розумію шановного Деві, адже мешкаючи далеко від Батьківщини, є велике бажання доторкнутись до будь-чого, пов'язаного із нею, особливо якщо це пов'язане із чимось великим.
  Так, Усік - великий боксер, а Василь Ломаченко - мабуть ще величніший, але справа в том, що в їх, і нашій спільній країні вже майже 6 років йде війна, на якій загинуло більше 15 000 людей, а кілька мільйонів стали біженцями, у України окупована частина територій.
  І в цих обставинах потрібно бути не тільки спортсменом, але і громадянином.
  У Конституції України є Стаття 65:
  Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є ОБОВ'ЯЗКОМ громадян України.
  підкреслю, не правом, а обов'язком.
  І ось коли один із цих видатних спорстменів не визнає того факта, що Крим окупований, а інший радісно постить відео із військами окупанта і принципово відмовляється його видаляти, то я розумію так, що вони обидва на цю статтю клали великий прибор.
  А тому до України і українського спорту вони, нажаль, не мають вже жодного стосунку. І для мене особисто той таки Менні Пак'яо буде набагато ближчим ніж ці малороси разом узяті.

  18.01.2020, 09:33
 • Прокомментировал новость → Игорь Коломойский назвал причину исчезновения «Днепра» Динамо Киев от Шурика

  Ну навіть без Гуглу, так навскидку:
  1) прем'єр-міністр - не Порошенківський;
  2) міністр оборони - не Пороошенківський;
  3) міністр економіки - не Порошенківський
  4) міністр охорони здоров'я - не Порошенківський
  5) міністр освіти - не Порошенківський
  6) міністр інфраструктури - не Порошенківський
  7) міністр соціальної політики - не порошенківський

  Голова СБУ - не Порошенківський

  це так, кого гадав прямо зараз.
  Тож за якою математикою Ваші хлопці нарахували 87% я не знаю.
  Можливо якщо брати секретарів та прибиральниць - то так.

  І особисто я не проти того, щоб чиновники були високооплачувані. Але при одній умові - вони повинні показувати високі результати. Тому і безпрецедентні премії керівництву Нафтогазу за результатами Стокгольмського арбітражу (в якому, нагадаю, Нафтогаз нагнул Газпром на 3 ярда баксів) ввжаю чесними.
  Інша справа, шо як на мене, більша частина такої оплати повинна припадати на премії за результатаи роботи і механізм нарахування таких премій повинен бути заздалегідь прописаний і бути відкритим.

  17.01.2020, 19:08
 • 17.01.2020, 18:44
 • Прокомментировал новость → Игорь Коломойский назвал причину исчезновения «Днепра» Динамо Киев от Шурика

  Навіть якщо Порох і злодій (що ще ніхто і ніде не довів, а одже че не більше ніж кремлівський штамп), то одне те, що він втримав Україну в найважчі часи вже заслуговує на повагу.
  І в тому, що лінія розмежування проходить зараз не між Теличкою та Березняками, а за 800 км звідси є і його величезна заслуга.
  Я особисто знаю про його регулярну підтримку 3 полку СпН (Кропівницький). А це не кишенковий "Дніпро 1", який герой цього інтервью обіцяв зняти із фронту і привезти в Київ якщо не розблокують його схеми з Укртатнафтою.
  А на чиї кошти була відбудована система ППО м. Києва?
  А хто купував квартири багатьом нашим полоненим?
  Хто дав кошти на реконструкцію реконструкцію Охматдиту?
  Врешті решт хто вніс заставу за легендарного "Марчелло"?
  А буквально свіже: Хто прямо зараз почав займатись реконструкцією і переоснащенням 2-х корпусів інституту раку у Києві (цифра - близько 50 млн грн)?
  Я вже не кажу про зовнішню політику, де з Україною рахувались.
  Ба більше він на зустічі із Пуйлом не посміхався як Янелох, а реально крив його матом. (Почитайте мемуари Макрона щодо перемовин у Мінську). Ви багато назвете світових лідерів, у який будуть настільки тверді яйця розмовляти із Пуйлом в таком тоні?
  Із ним рахувались і його поважали.
  А щодо крадіжок: Скажу так: най би і далі він так крав, як теперішні можновладці чесні і професійні.

  17.01.2020, 18:39
 • Прокомментировал новость → «Агробизнес» расторг контракт с футболистом из-за его поездки в Россию (ФОТО) Динамо Киев от Шурика

  Дякую Агробізнесу за громадянську позицію.
  Не очікувано, але дуже приємно.

  17.01.2020, 18:21
 • 17.01.2020, 18:20
 • 17.01.2020, 18:19
 • 16.01.2020, 17:21
 • 15.01.2020, 23:09
 • Прокомментировал новость → Официально. Андрей Лунин — игрок «Овьедо» Динамо Киев от Шурика

  Для голкіпера це навіть краще,захист слабкий - значить для воротаря роботи багато. Саме те що Луніну зараз і потрібно

  15.01.2020, 13:34
 • 15.01.2020, 13:27
 • Прокомментировал пост → Что это за тактика? Динамо Киев от Шурика

  якщи дивитись суто на статистику - то так, забивав багато (втім я ніде не писав, що він забивав мало, інша справа де і кому).
  Та мій допис був не про Шацьких, а про тренерів Динамо, для яких "великий обсяг бігової роботи" важливіший за голи. Це саме те, на що звертає увагу Сєдой.
  І на те, що той таки Мюллер, який може простояти весь матч ,а потім забити 2 голи в Динамо би ніколи не заграв, тому що так вже склалося, що ідеальний форвард для тренерів Динамо - це Блохін, якій і забиває і дуже багато бігає. (Знову я не кажу про те, що Блохін - поганий форвард, він - дійсно великий футболіст і прекрасний голеадор).
  Але проблема полягає в тому, що таких форвардів після Шеви знайти не виходить. Є або ті хто "працюють", як от той таки Бєсєдін, або чисті страйкери накшталт Соля, і Сєдой підняв дуже важливу тему про те, що у нашого тренерського штабу нема розуміння, або ж бажання ставити гру при наявності страйкера. Причому я не кажу тільки про Михайличенка, це саме стосувалось і багатьох його попередників

  15.01.2020, 09:46
 • Прокомментировал пост → Что это за тактика? Динамо Киев от Шурика

  Ну у свій час і про Шацьких, який прийшов "замінити Шеву", на питання чому ж він стільки моментів зіпсував, тренери відповідали "Натомість він багато і корисно рухався, виконав великий обсяг бігової роботи".
  Здається, до цього всіх привчив Блохін, який дійсно багато бігав, особливо у порівнянні із Гєрдом Мюллером.
  Ось і народжувались підсвідомі думки накшталт "Дахто він взагалі такий той Мюллер?", особливо після того, як Динамо Баварію подужало.
  Потім був Бєланов, теж бігунок, хоча і іншого стилю, Протасов, Леоненко теж бігати полюбляли. Ну і Шева, головним козирем якого за часів першого періода в Динамо був дріблінг на швидкості.
  Більш-менш схожим на "Страйкера" був Рєбров, але його, відверто кажучі, багато хто сприймав лише відомим у Шеви.
  Так і виходить, що наши тренери підсвідомо шукають не страйкера, а бігунця, звідти і "тактика". Вони просто не вміють поставити таку гру, де сильні якості того таки Соля розкрились. Для цього треба вішати та прострілювати із флангів ,а у нас вінгери інвертовані, а беки не так часто роблять ті подачі ,як хотілось би.
  Так і живемо

  14.01.2020, 21:24
 • 14.01.2020, 21:12
 • Прокомментировал новость → Иван Ордец: «Украинская сборная сильнее российской. Надеюсь, что еще сыграю в команде Андрея Шевченко» Динамо Киев от Шурика

  на пару із тим, другим, котрий "Ну и сука ты, майор" (с)

  14.01.2020, 21:09
 • Прокомментировал новость → Иван Ордец: «Украинская сборная сильнее российской. Надеюсь, что еще сыграю в команде Андрея Шевченко» Динамо Киев от Шурика

  Розумію Ваш сарказм, але боюсь, що незабаром він може стати реальністю.
  Адже, на превеликий жаль, зараз така реальність, що он навіть "недопалок" вперше за 5 років почув поздоровлення від свого українського "колеги".

  14.01.2020, 21:07
 • 14.01.2020, 20:59
 • Прокомментировал новость → Александр Сваток: «Как страной может править Коломойский, если президент Зеленский?» Динамо Киев от Шурика

  Той випадок кол краще жувати....

  13.01.2020, 19:07
1 2 3 4 ... 420 Loading...