Чемпіонат юнацьких команд. «Ворскла» — «Динамо» — 0:3. Звіт про матч

2024-04-01 16:02 У понеділок, 1-го квітня, в рамках 22-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» зустрілося ... Чемпіонат юнацьких команд. «Ворскла» — «Динамо» — 0:3. Звіт про матч

У понеділок, 1-го квітня, в рамках 22-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» зустрілося із полтавською «Ворсклою».

Чемпіонат U-19

«Ворскла» — «Динамо» — 0:3 (0:3)

Голи: Кремчанін (2), Осипенко (31), Гусєв (33)

Попередження: Тіщенко (46) — Захарченко (19), Білий (26), Маткевич (70).

«Ворскла»: 31. Ященко, 41. Булгатов, 45. Романець, 3. Багінський, 26. Прус (к), 14. Оденцов (10. Крецул, 75), 49. Тіщенко, 99. Сердюк (77. Кухта, 58), 37. Шевченко (95. Селін, 75), 5. Хоменко (8. Кривобок, 46), 33. Островський (19. Бугай, 81).

«Динамо»: 71. Суркіс, 20. Гусєв (15. Дикий, 81), 5. Сизонюк (23. Озимай, 58), 4. Захарченко, 6. Котуха, 3. Балаба (к), 22. Осипенко (18. Саленко, 81), 8. Білий, 7. Кремчанін, 10. Маткевич (17. Калин, 72), 11. Пономаренко (9. Лобко, 81).

Цей матч був виїзним для нашої команди й проходив на полі стадіону «Молодіжний» у Полтаві. Зазначимо, що у попередніх турах динамівці набрали 51 очко і посідали перше місце у турнірній таблиці. А «Ворскла» з 26 очками перебувала на 9-й сходинці.

Динамівці розпочали поєдинок активно, і вже перша ж атака «біло-синіх» завершилася забитим м’ячем. Маткевич чудовою передачею вивів сам на сам із воротарем Кремчаніна, той зблизився з воротами та з лінії штрафного майданчика влучним ударом спрямував м’яч у сітку — 1:0. Господарі намагалися володіти м’ячем, але кожного разу його своєчасно перехоплювали кияни та розвивали свої атаки. Щоправда, полтавцям вдалися кілька гострих випадів, але захист нашої команди діяв надійно, тому усе, чого змогли досягти суперники — це два поспіль кутових удари.

У кількох епізодах довелося вступати у гру воротарю Суркісу, зокрема, після штрафного він впевнено вибив м’яч кулаками та ліквідував загрозу. У складі гостей відзначимо перспективний удар Білого, який теж завершився кутовим. Ще одного разу динамівці завдали дальнього удару, з яким зміг впоратися захист «Ворскли». Загалом, у першому таймі основна загроза воротам обох команд виникала саме після стандартних положень.

Щоправда, наступні м’ячі наша команда забила після ігрових комбінацій. Але спочатку створити напругу біля воріт Суркіса намагалися полтавці, та на перспективний простріл Багінського ніхто не відгукнувся. А ось динамівці після розіграшу м’яча від воріт провели швидку атаку: Білий хорошою передачею знайшов Осипенка, той увірвався до штрафного майданчика та з гострого кута вразив дальній кут воріт — 2:0. А буквально через дві хвилини рахунок до великого довів Гусєв, який опинився у центрі штрафного майданчика, відгукнувся на флангову передачу зліва та свою нагоду не змарнував — 3:0. Тож на перерву кияни пішли за комфортної переваги.

Другий тайм активніше розпочали господарі, які прагнули відігратися. Але такої можливості динамівці їм не давали. Мабуть, найближчим до того, аби скоротити відставання у рахунку був Шевченко, але із вигідної позиції не влучив у дальній кут. У гостей було кілька хороших можливостей, щоб відзначитися ще, але у завершальній стадії кожного разу не вистачало зовсім трохи. Зокрема, у складі нашої команди відзначимо хороший простріл Осипенка, але суперники змогли вибити м’яч на кутовий.

Незадовго до фінального свистка до воріт проривався Калин, далі м’яч опинився у Лобка, але з його ударом з близької відстані впорався воротар Ященко. Та й наш нападник перебував в офсайді. Попри достатню кількість моментів для взяття воріт, глядачі голів більше не побачили. Хоча вже у компенсований час Ященко двічі врятував свою команду, у тому числі, після удару Саленка зблизька. Загалом, кияни контролювали гру та впевнено довели її до перемоги — 3:0.

Зазначимо, що свій наступний матч у юнацькій першості України «Динамо U-19» проведе у неділю, 7-го квітня, вдома проти «ЛНЗ» (Черкаси).