ХРОНІКИ АПЛ. ТУР №11

У центральному матчі 11-го туру АПЛ головні невдахи сезону «Евертон» і «Тоттенгем» розділили між собою очки. Лідери чемпіонату «Ліверпуль» і «Манчестер Сіті» синхронно здобули вольові перемоги, врятувавшись на останніх хвилинах.

Потроху вимальовується перша четвірка, в якій впевнено закріпились «Лестер» і «Челсі». «Вест Гем» Андрія Ярмоленка не може виграти вже п'яту гру поспіль. Аутсайдери «Норвіч» і «Уотфорд» продовжують своє падіння. Dynamo.kiev.ua представляє огляд матчів чергового туру чемпіонату Англії.
Результати 11 туру

«Борнмут» — «Манчестер Юнайтед» — 1:0
Голи: Кінг (45)
А король-то козирний!
Нічия з «Ліверпулем» неабияким чином відобразилася на грі МЮ у наступних поєдинках. Підопічні Сульшера впевнено напіврезервним складом здолали «Астану» (1:0) у Лізі Європи, без проблем розібралися з «Норвічем» (3:1), а також вибили «Челсі» (2:1) з Кубку англійської ліги. «Борнмут» проводить сезон академічно, як для середняка АПЛ. Серія перемог змінюється серією нічиїх та поразок, а забиті голи приходять досить по-різному.

Шквальний вітер та мряка окутали південне узбережжя Англії напередодні поєдинку, тому гравцям прийшлось несолодко. Чимало стрімких намагань обох колективів були зупинені погодними умовами, для футболістів подібний розвиток подій сплутав усі карти.

Перший тайм команди провели обережно та без авантюр. Єдиним, хто пробував щось змінити, був півзахисник манкуніанців Деніел Джеймс, саме з флангу цього хлопця надходила головна небезпека МЮ у стартові хвилини. 20-річний вінгер мав непогану нагоду відкрити рахунок — Деніел чудово відреагував на серію рикошетів біля штрафної суперника і гарматним пострілом відправив «круглого» по одному із вболівальників суперника.

«Борнмут» відповів ударом Фрейзера, який отримав пас у штрафній суперника і націлив м'яч саме в Де Хеа. Між цими моментами на полі виникла сутичка, яка завершилася жовтими картками для Лерми та Фреда. Здавалося, що команди підуть з «сухарями» на перерву, однак «король» «Борнмута» Джошуа Кінг по-господарськи розташувався біля воротарської зони МЮ і акробатичним ударом засмутив манкуніанців (прим. «king» переклад «король»).

По перерві «червоні дияволи» активізувалися і створили декілька напівмоментів. Основна загроза «червоних дияволів» надходила з середньої дистанції — удари Мактомінея та Андреса Перейри. «Борнмут» на відміну від суперника створював реальну загрозу, особливо активними були Гаррі Уілсон та його напарник Каллум Уілсон. Ці хлопці награли хоча б на один гол, але в деяких моментах рятував Де Хеа, а в інших — «круглий» летів на трибуни.

Поєдинок завершився під диктовку господарів, які в звичному стилі не дали супернику нічого зробити. Вкотре МЮ пропустив і не зумів нав'язати боротьби, досить інертно виглядали крайні захисники «червоних дияволів» — Ван-Біссака і Янг. Безумовно, що перший працював більше на оборону, але коли ситуація розгортається подібним чином, то йому необхідно включати п'яту передачу. Що стосується Янга, то цьому досвідченому джентельмену необхідно задуматися про зміну клуба, адже він виглядає мляво на фоні своїх одноклубників.

«Арсенал» — «Вулверхемптон» —1:1
Голи: Обамеянг (21) — Хіменес (76)
«Арсенал» знову залишився без перемоги
Минулий тур став справжнім жахом для лондонського «Арсеналу». Підопічні Унаї Емері не зуміли втримати перевагу в два м'ячі над «Кристал Пеласом» і вкотре втратили очки. Звичайно, що після поєдинку на тренерський штаб обрушився шквал критики. Знатно дісталося капітану «канонірів» Граніту Джакі, який під час своєї заміни послав до чорта вболівальників клубу. «Вулверхемптон» проводить цей сезон по принципу кота Леопольда, який закликав усіх жити дружньо. Перед звітним туром «вовки» розписали шість нічиїх.

Поєдинку на «Емірейтс» передувала хвилина мовчання на честь британських воїнів, які захищали країну в роки Другої світової війни. На старті зустрічі команди обмінялися контратаками, однак гострими їх назвати складно. Перший реальний момент створили господарі — Торрейра з вигідної позиції пробив у лівий кут, однак не зумів точно поцілити. Згодом «Арсенал» зумів відзначитись — трьоходівка Гендузі-Ляказетт-Обамеянг завершилася голом останнього.

До перерви «Вулверхемптон» мав шанс вирівняти становище, але після удару Невеша м'яч пролетів над перекладиною. «Каноніри» відповіли ударом Ляказетта, але французу в цьому матчі однозначно не щастило.

У другому таймі активнішими виглядали гості, які демонстрували свій кращий футбол. Стараннями «вовків» Бернд Лено став головною дійовою особою поєдинку. Німець довгий час рятував свою команду від пропущенних голів, однак на 76-й хвилині йому не вдалося парирувати удар головою від Хіменеса. До фінального свистка «Арсеналу» не вдалося створити чогось серйозного.

Ця нічия ще на крок наблизила Унаї Емері до другої відставки в АПЛ, вболівальники знаходяться в розпачі і закликають керівництво клубу здійснити зміни в тренерському штабі, адже команда стала грати гірше, ніж при Венгеру.

«Астон Вілла» — «Ліверпуль» — 1:2
Голи: Трезеге (21) — Робертсон (87), Мане (90+4)
Не Астоновілла!
Останні поєдинки АПЛ далися «Ліверпулю» досить натужно, підопічні Клоппа здобували перемоги суто на останніх хвилинах. Зустріч на «Вілла Парк» лише підтвердила цю закономірність.

На перших секундах матчу господарі мали шанс вийти вперед — Анвар Ель-Газі продерся поміж захисників «Ліверпуля» і завдав сильного удару прямо в Аліссона. Для гостей подібне не було в новинку, тому вони спокійно продовжили гру. В одній із атак Садьо Мане головою небезпечно пробивав по воротам Хітона, однак м'яч розминувся зі стійкою. Згодом Салах чи то бив, чи то прострілював, словом, провірив на міцність кіпера «Астон Вілли». Після стихійних атак «червоних» «Астон Вілла» зуміла відзначитись. Джон МакГінн ювелірно навісив зі штрафного, а Трезеге головою відкрив рахунок у матчі.

Мерсисайдці швидко зуміли відігратися, але Джонатан Мосс скасував гол Фірміно після перегляду VAR. Через деякий час рефері призначив пенальті у ворота «вілланів», але система VAR знову втрутилася і знову не на користь «Ліверпуля».

Після п'ятнадцятихвилинної перерви «червоні» ввімкнули всі свої швидкості та кинулися відіграватися, але «Астон Вілла» зуміла зупинити цей «клоппівський» натиск. У середині тайму німецький спеціаліст кинув у бій Дівока Орігі та Окслейда-Чемберлена. Ці два парубки прекрасно ввійшли в гру і відразу перезавантажили гру команди. Під занавіс зустрічі Ендрю Робертсон головою зрівняв рахунок, а у доданий час «Ліверпуль» стараннями Мане здобув чергову перемогу, яку в Британії називають «камбеком».

Звичайно, що подібне тривати довго не може, але «Ліверпуль» за довгий час навчився здобувати перемоги там, де шанси є примарними.

«Брайтон» — «Норвіч» — 2:0
Голи: Троссард (68), Даффі (84)
Протистояння «літаючих»
У матчі на «Амекс Стедіум» зустрічались «Брайтон» і «Норвіч», команди які завжди перебувають у статусі претендентів на виліт. «Чайки» у цьому сезоні демонструють непогані результати, вигравши два із трьох останніх поєдинка. Чого не скажеш про «канарок», які розташувалися у зоні вильоту. Можна говорити, що підопічні Фарке не заслуговують на подібне місце, але команді не вистачає збалансованості в оборонній лінії.

Зустріч не передбачала бути багатою на небезпечні моменти. Чимало браку було у діях обох команд, що в свою чергу руйнувало перспективу атак. На 11-й хвилині хавбек гостей Штіперманн вдало розібрався з захисниками суперника на лінії штрафного майданчику і цілив у дальній кут воріт, але на заваді стала поперечина. Голкіпер Мет Райан був безсилий у цьому епізоді. «Чайки» відповіли двома небезпечними ударами за участю Альсате. Якщо у першому моменті «Норвіч» врятував Тім Крул, то у наступному — півзахиснику не вистачило трохи влучності, щоб відкрити рахунок. Під занавіс тайму господарі влаштували облогу біля воріт суперника, але команді Поттера не вистачало останнього удару.

Другу сорокап'ятихвилинку «канарки» активно розпочали, але їхніх зусиль вистачило не надовго. «Брайтон» швидко перехопив ініціативу. Головний тренер господарів вдало використав заміни. На полі з'явився новачок команди Леандро Троссард, який і вирішив долю поєдинку. Спочатку бельгієць відгукнувся на простріл Монтої, у дотик переправивши м'яч у сітку воріт суперника. А потім виконав філігранну подачу зі штрафного, яку завершив Шейн Даффі.

«Норвіч» продовжив свою невтішну серію, а підопічні Поттера потроху оговтуються після невдалого старту.

«Вест Гем» — «Ньюкасл» — 2:3
Голи: Бальбуена (73), Снодграсс (90) — Кларк (16), Фернандес (22), Шелві (51)
Стурбованість проти зарядженості
На фоні поєдинків «Сіті» та «Ліверпуля» зустріч на «Олімпійському» виглядала досить непривабливою, однак обидві команди забили на двох п'ять голів і зробили цей матч унікальним та неповторним. Варто відзначити, що в нинішньому сезоні обидва колективи знаходяться поза зоною стабільності. «Вест Гем» непогано стартував, однак п'ять безпереможних матчів залишили команду далеко за межами єврокубків, а «Ньюкасл» тільки-тільки вибрався із зони вильоту.

На старті поєдинку «Вест Гем» втратив блискучу можливість вийти вперед — Бальбуена після виконання кутового пробив небезпечно, але повз ворота. Згодом «Ньюкасл» продемонстрував господарям, як потрібно діяти на кутових. Жоелінтон шикарно віддав на Кларка, останній без проблем забив гол. Через п'ять хвилин інший центральний захисник Фредерікс подвоїв перевагу «сорок».

До кінця тайму підопічні Брюса могли зробити рахунок розгромним, але фортуна не посміхнулась Сен-Максімену та Альмірону. По перерві «Ньюкаслу» вдалося забити третій гол — Шелві шаленим ударом із штрафного нокаутував «Вест Гем». Перестановки, які відбулися у складі «молотобійців», додали команді імпульсів лише під кінець зустрічі. Фабіан Бальбуена реабілітувався за момент у першому таймі і відквитав один гол, а на 90-й хвилині Снодграсс скоротив відставання до мінімуму. Безумовно, що після другого забитого м'яча гравці «Вест Гема» впіймали кураж, але наполегливість підопічних Пеллегріні перервав фінальний свисток.

Ну що ж, «Вест Гем» знову втратив очки, і шанси підопічних Пеллегріні на єврокубки понизилися, а головний тренер після матчу зізнався, що він дуже стурбований результатами команди. «Ньюкасл» вперше за довгий час зумів відірватися від зони аутсайдерів.

«Манчестер Сіті» — «Саутгемптон» — 1:2
Голи: Агуеро (70), Уокер (86) — Ворд-Прауз (13)
Гвардіолівська запеклість
Календар англійської прем'єр-ліги дав змогу «Саутгемптону» відразу реабілітуватися за ганебну поразку від «Лестера» 0:9. Якщо у матчі Кубку підопічні Ральфа Хазенхютля не змогли нічого протиставити «Манчестер Сіті», програвши гру ще в першому таймі, то у поєдинку 11-го туру «святі» ледь не відібрали очки у чинного чемпіона країни.

Старт зустрічі приніс вболівальникам «Саутгемптона» приємні емоції. Вже на 13-й хвилині гості вийшли вперед, гол на свій рахунок записав Ворд-Прауз, який виявився першим на добиванні після невдалого відскоку від Едерсона. Після цього «святі» провели залишок тайму глибоко у захисті. «Сіті» повністю контролював гру і весь час проводив на половині поля суперника. Однак велика кількість коротких передач біля штрафного майданчика суперника не перетворювалась у небезпечні моменти. Подачі з флангу, простріли, дальні удари — все це було легкою здобиччю для оборонців суперника, які відчайдушно кидались під м'яч, блокуючи небезпеку. Якогось по-справжньому небезпечного моменту важко і згадати. В останні хвилини тайму «міщани» зменшили свій тиск, дозволивши «святим» перевести гру до середини поля.

По перерві Гвардіола випустив Жезуса у пару до Агуеро. Чемпіон продовжив гнути свою лінію, але суперник дуже вдало вибудував свою лінію оборони. «Сіті» тиснув, але команді Гвардіоли не вистачало останнього пасу. Лише на 70-й хвилині господарям вдалося відігратись. Уокер прострілив з правого флангу, а першим на м'ячі опинився Серхіо Агуеро, який і вколотив «круглого» у сітку воріт.

Ситуація на полі не змінилася, манкуніанцям були конче необхідні три бали, щоб спробувати наздогнати «Ліверпуль». Голкіпер «Саутгемптона» Макарті декілька разів рятував команду, але під занавіс поєдинку саме його помилка дозволила супернику забити свій другій гол. Після подачі Анхеліньйо воротар невдало зіграв на виході і м'яч опинився у Кайла Уокера, який змінив рахунок на табло.

У доданий арбітром час «Сіті» міг збільшувати перевагу, але змарнував дві чудові нагоди. Матч видався дуже емоційним для наставника «міщан» Хосепа Гвардіоли, який продемострував свої чудові артистичні здібності.

«Шеффілд Юнайтед» — «Бернлі» — 3:0
Гол: Лундстрем (17, 43), Флек (44)
Гострі «клинки» в дії
У 11-му турі на «Бремолл Лейн» зустрічались сусіди по турнірній таблиці — «Шеффілд» та «Бернлі». Підопічні Кріса Уайлдера дивують своєю впевненою і стабільною грою. Захист «клинків» є одним із найкращих у чемпіонаті, що довів поєдинок із «кларетовими».

«Шеффілд» з перших хвилин матчу забрав ініціативу і домінував на футбольному полі. Трибуни гнали своїх улюбленців до перемоги, адже очки у власних стінах даються «клинкам» нелегко — з п'яти домашніх матчів у цьому сезоні команда виграла лише один. Перевага господарів вилилася у забитий м'яч у виконанні Джона Лундстрема, який вдало відгукнувся на флангову передачу. «Бернлі» ненадовго заволодів м'ячем, створюючи вигляд команди, котрій потрібно відіграватись. Але окрім апеляцій до арбітра за не поставлений пенальті, хлопці Шона Дайча були непомітними на футбольному полі. У той час лівий фланг гостей продовжував тріщати. Стівенс виконав блискучий забіг на фланзі і сильно прострілив вздовж воріт Поупа, Лундстрем замкнув передачу одноклубника і записав на свій рахунок дубль. У наступній атаці господарі довели свою перевагу до трьох м'ячів. Обрізка у центрі поля і Ліс Муссе прекрасною передачею вивів Джона Флека на оперативний простір, той сильно пробив у дальній кут воріт.

Другий тайм «кларетові» розпочали з атак на ворота суперника. Ешлі Барнс мав чудову нагоду зменшити відставання, але не влучив із вигідної позиції, відправивши м'яч на трибуни. Все, на що розраховували підопічні Дайча у цьому поєдинку — були стандартні положення, але в цей вечір Дін Хендерсон демонстрував дуже якісну гру. В одному із епізодів голкіпер по-справжньому врятував команду, зреагувавши на удар впритул. «Шеффілд» був близький, щоб збільшити свою перевагу, але «клинки» вирішили зупинитися на 3:0 і не травмувати вболівальників гостей.

Перемога над «Бернлі» дозволила новачку прем'єр-ліги піднятися на шосту сходинку в турнірній таблиці.

«Уотфорд» — «Челсі» — 1:2
Голи: Деулофеу (80 п.) — Абрахам (5), Пулішич (55)
«Шершні» летять у прірву
Абсолютний аутсайдер англійської прем'єр-ліги «Уотфорд» приймав на власному полі «Челсі». Підопічні Френка Лемпарда на тижні вилетіли із розіграшу Кубку, поступившись «Манчестер Юайтед» 1:2. Лондонці повинні були реабілітуватися перед своїми вболівальниками, що вони, власне, і зробили.

Швидкий гол Темі Абрахама допоміг «синім» нав'язати свою гру і повністю контролювати хід подій на полі. 22-річний форвард записав на свій рахунок дев'ятий гол у чемпіонаті. У моменті з забитим м'ячем варто відзначити Жоржиньо, який просто неймовірною передачею обрізав всю оборону суперника, Абрахаму залишалося обіграти голкіпера, що він з легкістю і зробив. «Уотфорд» спіткала ще одна невдача — через травму поле покинув капітан команди Крейг Каткарт. «Челсі» впродовож однієї хвилини міг двічі засмучувати Бена Фостера, але голкіпер «шершнів» у обох епізодах врятував команду від пропущеного голу.

Здавалося, «аристократи» знімуть питання про переможця зустрічі ще у першому таймі, але господарі перехопили ініціативу і перемістили гру на половину суперника. Деулофеу не вистачило влучності, після його дальнього пострілу м'яч пролетів у кількох сантиметрах від стійки воріт Кепи. На останній хвилині тайму Фостер знову продемонстрував клас гри на лінії воріт, витягнувши «круглого» після сильного удару Маунта.

Другу сорокап'ятихвилинку команди розпочали інтенсивно, і «Уотфорд» відразу міг зрівнювати рахунок, але удар Андре Грея з близької дистанції заблокував Зума. Десять хвилин потому Крістіан Пулішич скористався чудовою передачею Абрахама і подвоїв перевагу своєї команди до двох голів. «Сині» впевнено контролювали гру, володіючи м'ячем на власній половині. «Шершні» все ж зуміли відзначитися. Після невдалих дій в обороні Жоржиньо порушив правила на Деулофеу у карному майданчику. Іспанець впевнено реалізував одинадцятиметровий, розвівши «круглого» і Кепу по різним кутам.

Лемпард освіжив атакувальну міць своїх підопічних, випустивши на поле Хадсона-Одої і Бачуаї. Але до кінця поєдинку рахунок не змінився. «Челсі» набирає свої 23 залікових пункти і відривається від «Арсеналу», який йде на п'ятій сходинці, на шість балів.

«Кристал Пелас» — «Лестер» — 0:2
Голи: Сеюнджу (54), Варді (88)
Хитрі «лисиці»
На «Селхерст Парк» у гості до «Кристал Пеласу» завітав нестримний «Лестер», який у цьому сезоні демонструє по-справжньому вишукану гру. «Орли» виграли останні п'ять матчів у «лисиць», тож протистояння очікувалося дуже спекотним.

Команди розпочали гру у нешвидкому темпі, придивляючись один до одного. Господарі трохи більше контролювали м'яч, але це не призводило до небезпечних моментів. «Лестер» не зраджував своєму стилю і намагався швидко виходити з оборони в атаку. На 19-й хвилині підопічні Брендана Роджерса мали непогану нагоду відзначитися, але Джеймі Варді не зміг реалізувати вихід на ворота суперника — Ігуаїта був на місці. «Лисицям» знадобилося лише три дотики до м'яча, щоб створити для Варді чудовий момент. Ще через декілька хвилин Айозе Перес вибіг у швидку контратаку, але його старання були змарновані вдалими діями Ван Анхольта.

«Лестер» намагався шукати щастя після стандартних положень, які дуже гостро виконував Джеймс Меддісон. На старті другого тайму кандидат у збірну Англії створив дві чудові нагоди для своїх колег. Спочатку Еванс, вигравши боротьбу на другому поверсі пробив трохи вище перекладини, а вже в наступному моменті Чалгар Сеюнджу відкрив рахунок у матчі, вдало зігравши головою.

Після пропущеного голу «орли» більшими силами пішле вперед, але оборона гостей була у цей вечір бездоганною. Варто відзначити, що обидва центральних захисника «лисиць» отримали жовті картки за грубу гру.

Під занавіс поєдинку Джеймі Варді подвоїв рахунок, вдало обігравшись з Греєм, форвард влучно покотив м'яч у дальній кут воріт суперника. Таким чином, «Лестер» здобуває третю перемогу поспіль у чемпіонаті і продовжує йти у трійці лідерів.

«Евертон» — «Тоттенгем» — 1:1
Гол: Тосун (90+6) — Аллі (61)
Здоров'я, Андре!
«Евертон» і «Тоттенгем» дуже невдало розпочали цей сезон, до звітного туру обидві команди знаходилися в другій частині турнірної таблиці — «шпори» на 11 місці, а «Евертон» — на 17. Після невдалих виступів Марку Сілва і Маурісіо Почеттіно знаходяться під тиском вболівальників та британської преси. Напередодні матчу стало відомо, що лідер «Тоттенгема» Харрі Кейн пропустить зустріч через вірусне захворювання.

Події на «Гудіссоні Паркі» розвивались так нудно і нецікаво, що за перший тайм вони обмінялися лише жовтими картками і створили один момент на двох. Єдиний небезпечний удар завдав півзахисник «ірисок» бразилець Рішарлісон, який за останній час став єдиною надією команди з Ліверпуля.

У другому таймі ситуація кардинально змінилася, з'явилася купа моментів та ударів по воротам. Спочатку «шпори» вимагали призначити пенальті після зіткнення Сона з Міною, але система VAR допомогла арбітрові розібратися. Через деякий час вищезгаданий Рішарлісон із меж штрафної знову влучив у голкіпера. «Тоттенгем» відповів голом, який «привіз» екс-гравець «Арсенала» Алекс Івобі. Івуарійський форвард грубо помилився з передачею, а спритний Сон відразу переправив «круглого» на Деле Аллі, який майстерно пошив у дурні захисників «ірисок» і блискучим ударом у лівий кут відкрив рахунок.

«Евертон» також претендував на пробиття пенальті, але система VAR не побачила у діях Аллі чогось неправомірного. За десять хвилин до закінчення основного часу кореєць Сон Хин-Мін був видалений після жорстокого фолу на Андре Гомешу. Португалець зламав ногу і в нинішньому сезоні більше не зіграє. Відзначимо, що Сон відразу взяв вину на себе, а після побаченого у гравця з'явилися сльози на очих. Справедливо, що в доданий час «Евертон» зумів відхопити одне очко — Дженк Тосун чудовим ударом головою встановив остаточний рахунок.

Ліс Муссе
Кращий гравець туру
Ліс Муссе є вихованцем академії французького «Гавра». За головну команду дебютував у 18 років і провів за неї 34 поєдинки. Представники англійського «Борнмуту» побачили у хлопця потенціал і звернули увагу Едді Хау на молодого таланта.

В АПЛ Муссе виступає з 2016 року, але повністю розкритись у «Борнмуті» французькому хавбеку не вдалось. У 58 матчах англійської першості Ліс провів всього три голи, що і вплинуло на рішення клубу продати його. У липні 2019 року гравець перейшов у «Шеффілд Юнайтед» за рекордну для клуба суму —10 мільйонів фунтів.

І «клинки» не прогадали. Муссе є справжнім лідером команди, демонструючи симпатичну гру в нападі. У восьми матчах сезону француз записав на свій рахунок три голи. У поєдинку з «Бернлі» 22-річний гравець допоміг «Шеффілду» здобути четверту перемогу у сезоні. Всі три м'ячі команди були забиті за безпосередньої участі Ліса. Він двічі асистував Ліндстрему і ще раз чудовою передачею вивів Флека не побачення з голкіпером суперника.

Головні коментарі туру
Маурісіо Почеттіно
«Нам дуже прикро. Це була дійсно неприємна ситуація. Ми надсилаємо наші найкращі побажання Андре. Футбол не важливий, важливий гравець. Сон був спустошений, але зараз йому краще. Гравці „Евертона" прийшли в роздягальню, щоб утішити його. Цей момент затьмарив нам свідомість. Травма була дуже, дуже, дуже жахливою. Ми всі шкодуємо про те, що трапилося, я хочу передати Андре і його сім'ї найкращі побажання», — цитує Почеттіно The Sun.
Уле-Гуннар Сульшер
«Ми розчаровані, але коли ти приїжджаєш на подібні виїзні матчі, потрібно контролювати гру. „Манчестер Юнайтед" не зміг цього зробити і не забив. Нам не вистачало певного рівня в якісь моменти. Можливо, я повинен був випустити в стартовому складі інших гравців. Думаю, ми непогано почали матч, так що, ймовірно, справа не в цьому. Такі матчі потрібно вигравати. Ми розчаровані. Незважаючи на це, нам потрібно рухатися вперед», — цитує Сульшера офіційний сайт МЮ.
Юрген Клопп
«Якщо ви подивитеся повтори, то він отримав жовту картку безумовно не за нирок, тому що там був контакт, проте нам залишається змиритися з цим рішенням. Потім натовп намагався зробити його положення ще менш комфортним, але у випадку з Садьо це неможливо. Після жовтої картки він не випав з гри, навіть при оборонних діях», — цитує Клоппа Liverpool Echo.