ХРОНІКИ АПЛ. ТУР №9

У центральному матчі 9-го туру англійської прем'єр-ліги «Ліверпуль» на останіх хвилинх зумів вирвати нічию на «Олд Траффорд». «Арсенал» неочікувано оступився у поєдинку з «Шеффілдом».

«Евертон» завдяки перемозі над «Вест Гемом» вибрався із зони вильоту, а «Тоттенгем» не зумів набрати три очки у зустрічі з аутсайдером «Уотфордом». Dynamo.kiev.ua представляє огляд матчів чергового туру АПЛ.
Результати 9 туру

«Евертон» — «Вест Гем» — 2:0
Голи: Бернард (17), Сігурдссон (90+2)
«Евертон» легко розібрався з «молотобійцями»
«Евертон» успішно виконав поставлену перед собою задачу — вибратися із зони вильоту. Впевнена домашня перемога над «Вест Гемом» неодмінно надасть впевненості підопічним Марко Сілви. «Молотобійці» після вдалого старту чемпіонату зазнали другої поразки поспіль і покинули єврокубкову зону.

«Гудісон Парк» гнав своїх улюбленців до третьої домашьної перемоги у цьому сезоні. З початку поєдинку відчувалось бажання мерсисайдців реабілітуватися за затяжну серію поразок і довести, що останні результати команди були лише випадковістю.

Перший тайм можна з впевненістю записати в актив «ірискам». Повний контроль на футбольному полі вилився у забитий м'яч Бернардом на 17 хвилині. Бразилець вже здавалося втратив нагоду реалізувати чудову передачу Тео Уолкотта, але після кількох фінтів форвард накрутив захисників суперника і відправив м'яч поміж голкіпера лондонців. Господарі продовжили домінувати і ще до перерви могли збільшувати свою перевагу, але «молотобійці» зуміли вистояти і команди відправилися у роздягальню за мінімальної переваги «Евертона».

На початку другого тайму наставник «Вест Гема» Мануель Пеллегріні випустив на поле українського півзахисника Андрія Ярмоленка і гра команди у нападі дещо покращилась. Згадати лише стовідстотковий шанс Форнальса, який після точної передачі «Ярмо» з правого флангу не влучив по воротам з вигідної позиції. Вистоявши в перші 15 хвилин тайму, «іриски» відновили контроль над грою. Два незараховані голи, поперечка після удару Уолкотта, зрізка від Діопа — це не повний список гольових нагод, які мали підопічні Сілви. Рахунок міг би бути розгромним. Все, на що спромоглися гості з Лондону — це нагода Огбонни, який після серії рикошетів завдав удару з меж штрафного майданчика, але Джордан Пікфорд у блискучому стилі врятував команду. «Евертон» все ж зміг подвоїти перевагу — у доданий арбітром час Гульфі Сігурдссон сильним пострілом із дальної відстані не залишив жодних шансів голкіперу Хіменесу.

«Астон Вілла» — «Брайтон» — 2:1
Голи: Гріліш (45+2), Таргетт (90+4) — Вебстер (21)
Перемога на морально-додаткових
У минулому турі обидві команди з розгромним рахунком перемогли своїх суперників — «Астон Вілла» вколотила п'ять голів «Норвічу», а «Брайтон» сенсаційно познущався над фіналістом Ліги чемпіонів «Тоттенгемом». Незважаючи на такі успіхи, обидва колективи розташувалися на дні турнірної таблиці, тому кожне очко для них на вагу золота.

Ініціативу в зустрічі відразу захопили господарі поля, але у рахунку повели підопічні Грема Поттера. У середині тайму «Брайтон» отримав право на виконання штрафного і прекрасно його реалізував. Пауль Гросс шикарно навісив на набігаючого Адама Вебстера, який ударом головою в дальній кут вивів «чайок» вперед. Після пропущенного голу гравці «Астон Вілли» не пали духом і продовжили грати в свій футбол. Хуріхейн чудово пробив зі штрафного, його удар парирував Метью Райан. Згодом «Брайтон» відповів виходом сам на сам Аарона Коннолі, молодому нападнику десь не вистачило досвіду, і тому рахунок не змінився.

Під кінець першого тайму команди влаштували справжній триллер. Спочатку Арон Муй заробив другу жовту картку і залишив команду в меншості. Через деякий час гравці «Астон Вілли» побігли святкувати гол, який забив Хуріхейн, але арбітр його скасував після перегляду відеоповтору. І на завершення «віллани» таки зуміли відзначитись. У доданий час Джек Гріліш із близької дистанції «заніс» м'яч у ворота. Прекрасну передачу на нього віддав Фредерік Гільберт.

Другий тайм «Астон Вілла» провела неначе гранд світового футболу. Господарі поля демонстрували гру, яку приємно дивитись не тільки вболівальникам, а й пересічному глядачу. Мега момент мав Ель-Газі, але єгиптянин десь втратив контроль над собою і поцілив прямо у воротаря. «Брайтон» до останніх секунд відстоював цю нічию, але «Астон Вілла» справедливо забила другий гол. «Фініту ля комедію» для «Брайтона» влаштував Метт Таргетт, який відгукнувся на передачу Гріліша і сильним ударом у дальній кут приніс своїй команді перемогу. Цей тріумф став другим поспіль для підопічних Діна Сміта.

«Борнмут» — «Норвіч» — 0:0
Перша нічия «Норвіча»
Перед дев'ятим туром головний тренер «Норвіча» Даніель Фарке дав зрозуміти, що його команда вийшла до АПЛ не для того, щоб відбувати номер. За його словами команда налаштована давати бій всім командам і залишитись у лізі на довгий час. Звичайно, що «Борнмут» миритися з подібним не планував, адже «вишні» вперше за довгий час видали непоганий старт.

Поєдинок на «Дін Корті» розвивався досить повільно, обидві команди нікуди не поспішали, тому за перший тайм вони створили лише один момент. Нападник «Борнмута» Домінік Соланке вийшов на оперативний простір і з близької дистанції влучив прямо в Тіма Крула. На цьому атакувальна креативність обох команд вичерпала себе.

У другому таймі «Норвіч» включився в гру і створив декілька моментів. Найнебезпечнішим був постріл Теему Пуккі з лінії штрафної зони, удар фінна парирував Рамсдейл. Під кінець поєдинку Тім Трібуль отримав професорську передачу в штрафній «Борнмута», але пробив він, як школяр. Старання обох команд зупинив фінальний свисток, який зафіксував першу нічию «Норвіча» в сезоні.

«Вулверхемптон» — «Саутгемптон» — 1:1
Голи: Хіменес (61,пен.) — Інгз (53)
Розбірки середняків
На стадіоні «Молінью» місцевий «Вулверхемптон» приймав сусіда по турнірнній таблиці «Саутгемптон». Підопічні Ешпіріту Санту після сенсаційної перемоги на «Етіхаді» намагалися продовжити свою позитивну серію.«Святі» після трьох поразок поспіль сподівалися на набрані очки у протистоянні з «вовками».

Гра повинна була вирішуватися ще в першому таймі. Нападник господарів Рауль Хіменес записав на свій рахунок два голи, але жоден із них не був зарахований. У епізоді з першим взяттям воріт «святих» португалець підіграв собі рукою, а в другому голі система VAR угледіла положення поза грою під час атаки «вовків» і арбітр зустрічі Пітер Банкес вдруге засмутив заповнений стадіон. Команди пішли у роздягальню за нульової нічиї.

По перерві на підопічних Хазенхютля очікувала емоційна розмова, яка вочевидь пішла на користь гостям, і другий тайм вони провели набагато краще. Вже на 53-й хвилині «Саутгемптон» вийшов вперед, але в епізоді з голом Дані Інгза не обійшлося без грубої помилки захисника, який проскочив повз м'яч, давши змогу нападнику суперників вийти на побачення з голкіпером.

Але гості раділи не довго. Вийшовший на заміну Мет Доерті накрутив декількох оборонців «святих» в їх карному майданчику і впав після дотику з Хейбергом. Рефері вказав на одинадцятиметрову позначку. До м'яча підійшов Рауль Хіменес, який реалізував пенальті, втретє вразивши воротара Ганна, але на цей раз легально. Команди були згодні з таким результатом і до кінця зустрічі особливо небезпечних моментів не створювали. На останній хвилині поєдинку «Саутгемптон» отримав право на штрафний. Уорд-Прауз сильно пробив, але Руй Патрісіу став на заваді голу і у вишуканому стилі відбив удар.

«Лестер» — «Бернлі» — 2:1
Голи: Варді (45), Тілеманс (74) — Вуд (26)
«Лестер» трьомя очками вшанував пам'ять власника клубу
«Лестер», який у минулому турі втратив на останніх хвилинах нічию з «Ліверпулем», приймав міцного середняка «Бернлі». «Кінг Павер Стедіум» вшановував пам'ять власника клубу Вішая Шрівадданапрабхі, який рік тому загинув у результаті вертолітної аварії. Тож цей поєдинок мав особливе значення для «лисиць».

Як і личить господарям, «Лестер» взяв м'яч під свій контроль, але окрім бездумного перекатування «круглого» на власній половині поля, підопічні Брендана Роджерса не створили якогось конструктиву в атаці. У свою чергу «кларетові» використовували кожну нагоду, намагаючись довести момент до удару по воротах. Рахунок у поєдинку відкрили гості. Кріс Вуд з другої спроби переграв Каспера Шмейхеля після чудової подачі з правого флангу від Дуайта Макніла.

Після забитого голу гра нічим не відрізнялася від стартового відрізку зустрічі — «Лестер» мав перевагу у володінні, але небезпечних моментів біля воріт суперника було обмаль. На щастя, що у складі «лисиць» є Джеймі Варді, який може вирішити епізод самотужки. Гол у роздягальню записав на свій рахунок форвард збірної Англії, замкнувши головою чудовий навіс Барнса.

По перерві «Бернлі» продовжив грати другим номером, але вже майже не вибігав у контратаки. Господарі почали діяти вищо, що призвело до більшої кількості гольових моментів біля воріт Ніка Поупа. Північноірландський наставник «лисиць» вирішив освіжити атакувальну лінію команди, випустивши Денніса Прата та Демарая Грея. Заміни спрацювали і гравці, які вийшли на поле додали активності в атаці. На правому фланзі Перейра з Греєм вдало розіграли стіночку і англійський хавбек чудово прострілив вздовж штрафного майданчика, а Юрі Тілеманс вколотив м'яч у сітку воріт суперника. Підопічні Шона Дайча змогли вдруге засмутити Каспера Шмейхеля, але у справу втрутилась система VAR, яка зафіксувала в моменті з забитим м'ячем гру рукою у Вуда. В останні хвилини гості намагалися вирвати нічию, але їхні спроби виявилися марними.

«Лестер» одержує свою п'яту перемогу і посідає третє місце у турнірній таблиці чемпіонату, відстаючи від «Ліверпуля» на вісім балів.

«Тоттенгем» — «Уотфорд» — 1:1
Голи: Аллі (86) — Дукуре (6)
«Уотфорд» подарував один бал «Тоттенгему»
Головний тренер «Тоттенгем Хотспурс» Маурісіо Почеттіно був за крок до свого звільнення. Програш у поєдинку проти абсолютного аустайдера ліги «Уотфорда» змусив би керівництво клубу винести на порядок денний це питання.

Хід поєдинку мав схожий характер із попереднім матчем «шпор» у чемпіонаті, коли вони програли «Брайтону» (0:3). Але Деле Аллі у кінцівці поєдинку вирівняв становище і не дав команді впасти лицем у багнюку.

На старті зустрічі нападник «шершней» Дані Уелбек травмувався і на полі з'явився Деулофеу. Хоча іспанець і не брав участі у гольовій атаці своєї команди, але гості відкрили рахунок відразу після вимушеної заміни. Даріл Янмат в один дотик прокинув собі м'яч і віддав націлену передачу вздовж штрафного, Абдулає Дукуре залишилося пробити повз голкіпера, що він і зробив. Не сказати, що лондонці всіма силами ринули вперед відіграватися. «Уотфорд» сів низько в оборону і вдало руйнував будь-які спроби «Тоттенгема» атакувати. Перший тайм запам'ятався рішеннями VAR, яка в обох випадках відреагувала відмовою на апеляції гравців «Тоттенгема»до арбітра зустрічі щодо призначення пенальті.

Після перерви Почеттіно випустив на поле корейця Сона, який вже через три хвилини після виходу міг зрівняти рахунок, але після його пострілу м'яч влучив у поперечку. В атаці у лондонців нічого не виходило, не вистачало Крістіана Еріксена, який міг би зв'язати гру між лініями. У свою чергу «Уотфорд» підтвердив статус команди, яка слабко реалізовує моменти, щонайменше тричі підопічні Флореса мали чудові нагоди подвоїти перевагу, швидкі контратаки гостей завершилися незграбним останнім ударом. В останні 15 хвилин матчу «Тоттенгем» створив облогу воріт суперника, але тільки помилка голкіпера Бена Фостера дала можливість лондонцям святкувати забитий м'яч. Відзначився Деле Аллі, якому залишалося влучити по пустим воротам.

«Челсі» — «Ньюкасл» — 1:0
Гол: Алонсо (73)
«Челсі» на ходу
У 9-му турі англійської прем'єр-ліги «Челсі» на власному полі приймав «Ньюкасл», який вже встиг у цьому сезоні обіграти «Тоттенгем» і «Манчестер Юнайтед». Підопічні Стіва Брюса є однією з найнепередбачуваніших команд чемпіонату, яка може розгромно програти «Лестеру» (0:5), а в наступному турі неочікувано набрати три бали в матчах з представниками великої шістки. Лондонці підходили до поєдинку без свого основного опорника Н'Голо Канте, але це не завадило «аристократам» залишити свої ворота в недоторканності.

Команди у досить швидкому темпі розпочали поєдинок. «Челсі» очікувано мав перевагу у володінні м'ячем, а «сороки» у свою чергу шукали щастя у контратакувальній грі. Брати Лонгстаффи вдало діяли у середині поля, розпочинаючи швидкі атаки команди, але у завершальній стадії нічого не клеїлося у підопічних Брюса.

Перший тайм не подарував вболівальникам багато небезпечних моментів, але гра була цікавою. У середині тайму голкіпер гостей Мартін Дубровка спочатку ледь не привіз гол на власні ворота, а потім у наступній атаці потягнув удар Маунта з під перекладини. У лондонців вся гострота в атаці виходила від Хадсона-Одої, який відновився від травми і готовий доводити, що інтерес з боку «Баварії» був не випадковим.

Розмова в перерві пішла на користь підопічним Френка Лемпарда. До контролю м'яча додалися ще й небезпечні моменти. За весь другий тайм лондонці подали вісім кутових, можливо, саме на цьому аспекті гри наставник зробив акцент у роздягальні. Головною загрозогою під час навісів був Темі Абрахам, який двічі вигравав верхову боротьбу і небезпечно пробивав, але на місці був словацький воротар гостей. «Ньюкасл» вже менше виходив у контратаки і всією командою захищався. На 72-й хвилині багатоходівка «Челсі» завершилася сильним пострілом Маркоса Алонсо, м'яч прошив голкіпера суперника і опинився у сітці воріт. «Сороки» не змогли оговтатися від пропущеного голу, до того ж «сині» могли засмутити гостей ще раз, але захисник Єдлін дивом заблокував удар Абрахама.

Підопічні Лемпарда здобувають третю перемогу поспіль і, що найбільш важливо вдруге —вдруге покидають поле без пропущених м'ячів.

«Кристал Пелас» — «Манчестер Сіті» — 0:2
Голи: Жезус (39), Сільва (41)
«Сіті» спустив на землю лондонських «орлів»
У 9-му турі «Манчестер Сіті» відправився в гості до «Кристал Пеласа», який видав свій найкращий старт за всю історію клубу. Підопічні Роя Ходжона набрали 14 балів і перед матчем із «міщанами» розташовувались незвично високо — на шостому місці. Але хлопці Хосепа Гвардіоли без особливих проблем приземлили літаючих від щастя «орлів» і скоротили відставання від «Ліверпуля».

З перших хвилин поєдинку манкуніанці у звичному для себе стилі забрали м'яч під свій контроль, рідко даючи супернику змогу вийти зі своєї половини поля. Велика кількість коротких передач біля воріт «Пеласа» ні до чого небезпечного не призводила. Голкіпер господарів Хеннесі впевнено захищав свої ворота. Здавалося, перший тайм так і закінчиться нульовою нічиєю, але проти цього був Габрієл Жезус, який вдало завершив старання партнерів. Ще через дві хвилини швидка багатоходівка на лівому фланзі і рахунок став 2:0. Давід Сільва класно впіймав м'яч у повітрі і з льоту пробив між ніг воротарю суперника.

У другій сорокап'ятихвилинці ситуація на полі не змінилася. «Сіті» у режимі економії енергії проводив другий тайм, усвідомлюючи, що на тижні їх очікує матч Ліги чемпіонів проти «Аталанти». «Селлхерст Парк» повинен стоячи аплодувати голкіперу своєї команди, який у цей вечір не дозволив рахунку стати розгромним. Валлієць парирував дальні постріли Бернарду Сілви та Жезуса, а ось Рахім Стерлінг повинен попрацювати над реалізацією моментів — форвард мав чотири хороших нагоди, але жодного разу не влучив по воротах. «Кристал Пелас» прокинувся на 73-й хвилині, коли і створив свій перший момент у зустрічі. Ван Анхольт сильно пробивав із меж штрафного майданчика, але м'яч заблокували захисника. У наступній атаці Бентеке виграв верхову боротьбу і цілив у дальній кут, але Едерсон був на висоті. Оце і є клас голкіпера, який весь матч спостерігав за грою на полі, але залишався в тонусі і був готовий рятувати команду. На останніх хвилинах господарі могли забити м'яч престижу, але бразилець у чудовому стилі парирував удар Заа.

«Манчестер Юнайтед» — «Ліверпуль» — 1:1
Голи: Рашфорд (36) — Лаллана (85)
«Манчестер Юнайтед» підтвердив реноме незручного суперника для Клоппа
Центральний матч дев'ятого туру АПЛ був представлений культовим поєдинком Туманного Альбіону — «Манчестер Юнайтед» проти «Ліверпуля». Це протистояння завжди приковувало увагу вболівальників, незважаючи на турнірне положення команд. Перед звітним туром МЮ займав 14 місце і лише на два очки випереджав команди із зони вильоту, а «Ліверпуль» у вісьмох матчах здобув вісім перемог, демонструючи стовідсотковий результат. Доречі, в поєдинку проти МЮ підопічні Клоппа мали змогу повторити рекорд «Манчестер Сіті» по кількості перемог поспіль. Однак манкуніанці недарма вважаються незручним суперником для німецького спеціаліста.

Поєдинок на «Олд Траффорд» розпочався досить незвично, адже «Ліверпуль» не диктував той футбол, до якого він нас привчив. МЮ у свою чергу поставив задачу грати на контратаках. Команди так довго придивлялися одна до одної, що перший момент відбувся близько 30 хвилини — Садьо Мане віддав академічну передачу на набігаючого Фірміно, і бразилець з 16 метрів влучив прямо в Де Хеа.

Манкуніанці відповіли своєю атакою, яка стала фатальною для гостей. Деніел Джеймс протягнув «круглого» від центру поля до воріт «Ліверпуля» і прострілив на Маркуса Рашфорда, англієць прекрасно зреагував і відкрив рахунок у матчі.

Відзначимо, що Юрген Клопп довгий час дискутував із четвертим арбітром відносно правомірності голу. Німецький спеціаліст абсолютно був переконаний, що в моменті з взяттям воріт було порушення правил. «Ліверпулю» вдалося зрівняти рахунок до кінця першого тайма, але гол Мане скасували через гру рукою.

Після перерви «Ліверпуль» значно додав, але не в ігровому плані, а в емоційному. У гравців з'явився той запал, якого не було в першій половині зустрічі. Крім того, Клопп по ходу другого тайму змінив всю лінію півзахисту. Вийшовшому на заміну Адаму Лаллані судилося стати автором єдиного гола «Ліверпуля» в матчі. За декілька хвилин до завершення 31-річний англієць відгукнувся на передачу Робертсона і зрівняв рахунок. Фінального штурму від «Ліверпуля» вболівальники не дочекались. Вперше в сезоні «червоні» втратили очки, а також не зуміли повторити переможну вісімнадцятиматчеву серію «Манчестер Сіті».

«Шеффілд Юнайтед» — «Арсенал» — 1:0
Гол: Муссе (30)
«Клинки» наносять смертельного удару
Для «Арсенала» нинішній сезон розпочався злагоджено і без особливих втрат очок. «Шеффілд» також здивував, команда перша в АПЛ, яка інтегрувала в лігу досить цікаву схему — 3-5-2, при тому, що захисники грають дуже високо і часто виходять в атаку. Чверть сезону пройшла, а «клинки» впевнено розмістилися в середині турнірної таблиці, хоча перед початком сезону їм пророкували зону вильоту.

Вечір понеділка став справжнім святом для фанатів «Шеффілда», адже їх улюбленці приймали на «Бремолл Лейн» легендарний «Арсенал». Зі стартових хвилин «каноніри» взялися форсувати події і ринули забивати гол. Однак «клинки» в першій же атаці лондонців дали зрозуміти, що просто так ворота «Шеффілда» не взяти. Недарма, що команда в нинішньому сезоні пропустила лише сім голів.

«Шеффілд» розраховував на стандарти і отримав їх. У середині тайму підопічні Уайлдера успішно розіграли кутовий, який завершив Ліс Муссе. Граючи в свій футбол, «клинки» не давали супернику наблизитися до воріт Хендерсона, тому «Арсеналу» приходилось завдавати ударів здалеку. У доданий час Граніт Джака запустив свою гармату з 30 метрів, але голкіпер у неймовірному стрибку відбив її.

По перерві «Шеффілд» поставив задачу втримати рахунок, тому в атаку виходив не досить часто, однак якісно. Непогана можливість забити була у Діна Флека — шотландець з лінії штрафної пробив сильно, але м'яч розминувся з лівою дев'яткою. «Арсенал» намагався щось створювати, але організація в цей день взяла верх.

Цей матч довів, що підопічні Емері мають величезні проблеми з побудовою гри. Крім того, у команди немає достойного лідера. Якщо зі складу забрати Обамеянга, то справи «канонірів» можуть бути дуже сумні. У наступному турі «Арсенал» очікує домашня гра проти «Кристал Пеласа», в якій вони повинні реабілітуватись перед своїми фанатами.

Джек Гріліш
Кращий гравець туру
Джек Гріліш залишився чи не єдиним гравцем, який разом із «Астон Віллою» відправився в чемпіоншип у 2015 році і разом з нею повернувся до вищого дивізіону. Талант хлопця відзначали ще чотири роки тому, однак через проблеми з дисципліною від нього відмовилося чимало клубів.

У минулому сезоні Гріліша активно хотів перейняти «Тоттенгем», однак Джек дав зрозуміти, що він вірний «Астон Віллі», адже всі його друзі та батьки підтримують саме «вілланів».

Нинішню кампанію Гріліш розпочав в якості капітана «Астон Вілли», і ця роль йому дуже личить, адже він є найбільш помітною фігурою в команді. У матчі проти «Брайтона» Джек зіграв яскраво та ефективно. Він записав на свій рахунок гол, а в кінці другого тайму Джек настільки класно відчув свого колегу по флангу Метта Таргетта, що створив для нього момент із нічого. Звичайно, що подібна «творчість» обов'язково буде оцінена тренерським штабом збірної Англії. Доречі, Гарет Саутгейт був присутнім на поєдинку «Астон Вілла» — «Брайтон».

Авторитетний сайт WhoScored оцінив дії 24-річного англійця в 9,3 бала.

Головні коментарі туру
Жозе Моурінью
«Клопп засмучений, тому що ніколи не перемагав „Манчестер Юнайтед" на „Олд Траффорд". Думаю, йому не сподобалося меню — він хотів м'ясо, а отримав рибу», — цитує Моурінью Daily Mail.
Маурісіо Почеттіно
«Ми граємо не так добре, як могли б. Зрозуміло, нам потрібно стати краще. Я чув безліч чуток про те, що може статися, якщо команда не буде перемагати. Але не факт, що ці чутки правдиві. Я розумію наш бізнес. Мені вже 47, але у мене немає сивого волосся. Відгадайте, чому? Тому що я не звертаю уваги на подібні речі», — сказав Почеттіно в інтерв'ю Sky Sports.
Уле-Гуннар Сульшер
«Я вважаю, що арбітр заслуговує похвали. Ми не часто хвалимо суддів. Він дозволив матчу бути справжнім дербі. В епізоді з голом Рашфорда не було порушення правил. Не думаю, що Рой Кін назвав би це фолом.

Неможливо прогресувати з кожним матчем, так як ми добре почали чемпіонат матчем з „Челсі". Але ми знаходимося на правильному шляху. Нам потрібно покращувати гру у виїзних матчах», — цитує Сульшера Manchester Evening News.

Унаї Емері
«Ми не заслуговували на поразку. У „Шеффілд Юнайтед" був всього один небезпечний момент, і суперник його використовував. Нам необхідно поліпшити свою гру, щоб не пропускати подібні м'ячі. „Арсенал" мав більше можливостей забити, але не зміг цього зробити. Ми заслуговували більшого в цьому поєдинку», — цитує Емері Sky Sports.