Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Михайличенко и Лобановский

2019-09-21 19:07 Известный украинский журналист Николай Несенюк напомнил о начале игровой карьеры нынешнего главного тренера «Динамо». Валерий Лобановский ... Михайличенко и Лобановский

Известный украинский журналист Николай Несенюк напомнил о начале игровой карьеры нынешнего главного тренера «Динамо».

Валерий Лобановский и Алексей Михайличенко

«Вихованець «Динамо» киянин Олексій Михайличенко на початку 80-х років минулого століття був провідним нападником дублюючого складу команди, забиваючи практично у кожній грі, але шансів на першу команду не мав жодних — по-перше, в основному складі грав сам великий Блохін, по-друге, Лобановському потрібні були «реактивні» форварди. Тому конкуренцію «бігункам» Хапсалісу, Євтушенку та Бєланову молодий форвард програвав одразу. Як наслідок Олексій просидів у дублерах до 23 років (у такому віці Блохін вже був кращим футболістом Європи).

Але Михайличенко вперто чекав свого шансу. Дочекався його лише восени 1986-го, а вже за рік став найкращим футболістом СРСР і провідним гравцем першої та олімпійської збірних. Щоправда не в якості нападника, а в центрі півзахисту, де йому знайшов місце Лобановський. Знову абсолютно жодних натяків та параллелей. Просто історія, яку варто знати і не забувати», — написал Несенюк на своей странице в Facebook.

ТОП-10 настольных игр на время карантина

21.09.2019, 19:07
Топ-матчи
Чемпионат Германии Фрайбург Байер - : - 29 мая 21:30

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть