Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Где сейчас игроки, которые «звонили Ринату» (ВИДЕО)

2019-07-20 18:28 В ніч з 23 на 24 серпня 2015 року київські патрульні на вулиці Грушевського затримали п’яного ... Где сейчас игроки, которые «звонили Ринату» (ВИДЕО)

В ніч з 23 на 24 серпня 2015 року київські патрульні на вулиці Грушевського затримали п’яного водія «Porsche Panamera». Ним виявився гравець «Шахтаря U-19» Олег Гладченко, разом з яким в салоні була дівчина Тетяна. Потім він подзвонив партнерам по команді Ярославу Фурсову та Володимиру Грачову.

За словами патрульного, авто рухалось повільно, але все одно в’їхало в бордюр, чим привернуло увагу поліціянтів. Правоохоронці зупинили машину, після чого водій намагався втекти в найближчий ресторан.

В результаті його затримали, одягнувши наручники. Алкотестер показав 1,89 проміле (норма — не більше 0,2). Під час затримання Гладченко вимагав у партнерів по команді та дівчини, яка їхала з ними, набрати президента клубу Ріната Ахметова або голову МВС Арсена Авакова: «Ринату позвони и все, и он разберется». Але Ахметов на дзвінок не відповів.

Поліція в підсумку склала на Гладченка протокол про адміністративне порушення за статтею 130 відповідного кодексу.

Що було далі?

Публічною ця подія стала не одразу. Гладченко, Фурсов та Грачов навіть зіграли таки через два дні в матчі молодіжного чемпіонату проти «Динамо» (0:2), про який йшлось на відео.

Лише через тиждень, 2 вересня «Еспресо TV» опублікувало оперативне відео з місця подій. Того ж дня зреагував «Шахтар» — відсторонив усіх трьох футболістів від матчів на невизначений термін: «Гравці, які переступили закон, зазнають суворого фінансового та дисциплінарного покарання. Крім цього, вони зобов’язані публічно попросити вибачення у клубу та вболівальників. У випадку повторних правопорушень такого роду їх відрахують з клубної академії».

Через десять днів «Шахтар» оприлюднив відео з вибаченнями від Гладченка, Фурсова та Грачова.

Довше на цю історію реагувало правосуддя. Лише 2 листопада 2015 року Печерський районний суд Києва розглянув позов столичної патрульної поліції про притягнення Гладченка до адмінвідповідальності. І тут же повернув позивачу з таким формулюванням: «Протокол про адміністративне правопорушення складено з порушенням вищевказаних вимог, а саме в протоколі відсутнє посилання на частину статті 130 КУпАП, яку було порушено».

Наступний позов від патрульної поліції той же суд розглянув майже через два місяці і вже цього разу суддя визнав Гладченка винним. Але штраф не наклав, постановивши: «Провадження в справі закрити у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення». Оскаржень цього рішення не було.

Як розвивалась кар’єра гравців далі?

До цієї історії справи у Гладченка, Фурсова та Грачова йшли непогано. Адже вони були членами тієї самої команди Валерія Кривенцова, яка в сезоні 14/15 дійшла до фіналу юнацької Ліги чемпіонів, де з мінімальним відривом поступилась одноліткам з «Челсі».

Але після інциденту приємного стало менше.

Першим постраждав Гладченко. Його «Шахтар» ще в жовтні 2015-го відрахував з клубу. Після цього захисник влітку 2016 року спробував потрапити в польську «Поґонь» (Седльце), де був на перегляді, але не вдалось. Невдовзі його таки підписав «Чорноморець», за молодіжку якого він виступав до січня минулого року. За даними Transfermarkt, з того часу Олег перебуває без клубу.

Не набагато краща ситуація склалась у Фурсова. Тодішній головний тренер збірної України U-19 Олег Кузнєцов навіть викликав захисника на збори в листопаді 2015 року. Однак вже наступного літа він, як і Гладченко, покинув «Шахтар», перейшовши в молодіжку «Зорі» — спочатку на правах оренди, а згодом на постійній основі. Але влітку 2017-го Ярослав покинув і луганський клуб, після чого нової команди не знайшов.

З усієї трійки найменше постраждав Грачов, якого, як і Фурсова, навіть раз викликали в збірну України U-19 після історії з поліцією. Він найдовше з усіх трьох пробув у клубі й навіть виграв з командою Кривенцова чемпіонат U-21 в сезоні 17/18. І вже після цього залишив «Шахтар».

«На мою кар’єру ця історія ніяким чином не вплинула, — розповів Грачов. — Багато було галасу і всіляких гидот, але я довів клубу, що не був винним. Я був тверезий і все вирішилось, ніяких проблем! Після цього випадку я став набагато дорослішим.

До мене доходили чутки, що сам Рінат Ахметов казав, щоб я залишився. Але не знаю, правда це чи ні. Потім я все ж пішов з «Шахтаря». Були проблеми з моєю великою компенсацією — клуби не хотіли платити такі великі гроші. Рік тренувався з різними командами — і на область, і на аматорах. Схожа ситуація як у Саші Зінченка.

Зараз я без клубу, але можу сказати, що найближчим часом буду грати в чемпіонаті Кіпру. Сподіваюсь, протягом 1-2 тижнів вирішу цю проблему».

На відміну від Грачова, Фурсов не захотів спілкуватись, лише додавши: «Знову хочете чогось чорного?». Зв’язатись із Гладченком не вдалось. Як пояснив той же Грачов, обоє, швидше за все, вже припинили кар’єру футболістів:

«Вибачте, але ні з ким з них я не підтримую зв’язок. Чув тільки, вони вдвох уже закінчили з футболом».

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть